Välkommen till gänget som vill

hjälpa er att digitalisera!

Välkommen till gänget som vill

hjälpa er att digitalisera!

Välkommen till gänget som vill hjälpa er att digitalisera!

Knowe är ett engagerat och passionerat team som älskar att jobba med att hjälpa våra kunder att digitalisera och automatisera deras verksamhet. Vårt motto är att göra det komplicerade enkelt. Vårt team besitter spetskompetens inom digitalisering och jobbar med grundpelare så som utveckling, integrationsplattformar, processorientering och optimering. Drivkraften för oss med digitalisering är att tillsammans skapa intelligenta och robusta lösningar som under lång tid ger våra kunder konkurrenskraft inom de områden de verkar.

Är du nyfiken och vill veta mer om oss?

Följ oss på sociala medier

Är du nyfiken och vill veta

mer om oss?

Följ oss på sociala medier

Team knowe

Fredrik Svedberg

Sälj- & kundansvarig

fredrik.svedberg@knowe.se

0727-01 88 11

Mattias Revelj

VD

mattias.revelj@knowe.se

0761-29 69 01

Anders Wallmyr

Systemarkitekt & Projektledare

anders.wallmyr@knowe.se

0761-29 69 03

Martin Wallmyr

Integrationsspecialist & Projektledare

martin.wallmyr@knowe.se

0761-29 69 00

Monika Bengtsson

Ekonomi/Administration

monika.bengtsson@knowe.se

0709-68 88 44

Pernilla Palm

Designer & Projektledare

pernilla.palm@knowe.se

0730-50 96 58

Jonas Lönnberg

Integrationsarkitekt

jonas.lonnberg@knowe.se

0768-40 90 42

Lasse Stark

Utvecklare

lasse.stark@knowe.se

0727-13 88 22

Jonas Håkanson

Integrationsarkitekt

jonas.hakanson@knowe.se

0761-29 69 02

Johan Wendin

Systemarkitekt

johan.wendin@knowe.se

0727-38 66 33

Tobias Eliasson

Utvecklare

tobias.eliasson@knowe.se

0738-28 11 33

Oskar Karlsson

Utvecklare

oskar.karlsson@knowe.se

0730-50 98 33

Alexis Farias

Utvecklare

alexis.farias@knowe.se

0761-29 58 57

Claire Edström

Utvecklare

claire.edstrom@knowe.se

0730-63 38 89

Eric Sandberg

Utvecklare

eric.sandberg@knowe.se

0730-98 76 11

Sebastian Englund

Utvecklare

sebastian.englund@knowe.se

0730-98 71 66

David Skoglund

Systemarkitekt

david.skoglund@knowe.se

0738-27 11 44

 

Henrik Peszlen

Utvecklare

henrik.peszlen@knowe.se

0738-22 59 12

 

 

Gustav Pettersson

Utvecklare

gustav.pettersson@knowe.se

0704-33 18 26

Ezther & Juni

Glädjespridare

Hitta till oss

Hitta till oss

Hitta till oss

Kom gärna och besök oss. Vi håller till på Ängsvaktaregatan 3E, 441 38 Alingsås